Тривають експертні обстеження на підприємстві, що займається монтажем портальних та контейнерних кранів

15 Сентября, 2016 adminПереглядів: 853
Спеціалісти ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці», в рамках довгострокового договору, виконують комплекс робіт на одному з найпотужніших монтажних підприємств України, відомому в багатьох країнах близького та далекого зарубіжжя. Спеціалізацією підприємства, яке знаходиться у Херсоні, є монтаж портальних кранів, контейнерних перенавантажувачів, обладнання для видобувної та металургійної промисловості.

Серед завдань фахівців Миколаївського ЕТЦ – позачерговий повний технічний огляд після експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. У разі закінчення граничного строку експлуатації такого обладнання, виникнення аварії або пошкодження, спричиненого надзвичайною ситуацією, експерти технічні мають виконати його поглиблене експертне обстеження, первинний та позачерговий технічні огляди.
.
Для виконання цих робіт замовник надає спеціалістам експертно-технічного центру майданчик для проведення випробування вантажопідіймальних кранів, машин, підйомників, атестовані випробувальні вантажі тощо.
.
Договір діє до кінця поточного року, після чого може бути пролонгований.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS