Триває набір у групи з електробезпеки

10 Августа, 2016 adminПереглядів: 2268
Навчальний центр Миколаївського ЕТЦ Держпраці проводить набір слухачів на курси з вивчення Правил технічної експлуатації та Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів. Навчання відбудеться у містах Миколаїв та Нова Каховка.
 

 

Серед основних питань, передбачених навчальним планом – загальні положення Правил та основні вимоги безпеки під час експлуатації електроустановок, організаційні та технічні заходи, спрямовані на безпечне виконання робіт, виконання робіт щодо запобігання аваріям та ліквідації їх наслідків.  
Також у програмі курсів вивчення Правил будови електроустановок, електрообладнання спеціальних установок, Правил безпечної роботи з інструментом та пристроями, експлуатації електрозахисних засобів, а також надання першої долікарської допомоги.  
Початок навчання планується на наступний тиждень. По завершенні буде проведено перевірку знань, за результатами якої слухачі отримають посвідчення встановленого зразка з відповідною групою допуску на право виконання робіт в електроустановках споживачів.  
Довідка: заявки на проходження відповідного навчання приймаються за телефонами: у м. Миколаїв - (0512) 48-99-20; у м. Нова Каховка: (05549) 9-05-68, 050-722-34-00 або за електронною адресою [email protected]

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS