У 2010 році на підприємствах Херсонщини загинуло 9 працівників

14 Февраля, 2011 adminПереглядів: 1547

Стан промислової безпеки на підприємствах Херсонщини та шляхи його поліпшення обговорено під час розширеного засідання Ради управління Держгірпромнагляду по Херсонській області. Крім основного складу – представників місцевої влади, наглядових, контролюючих органів та соціальних партнерів, у роботі Ради взяв участь керівник сектору організації державного нагляду за промисловою безпекою та охороною праці у машинобудуванні, на транспорті та у зв’язку Держгірпромнагляду Володимир Литвинов, який перебував на Херсонщині з робочим візитом.

Відкриваючи засідання начальник управління Держгірпромнагляду Геннадій Верзилов повідомив, що у 2010 році рівень смертельного травматизму на виробництвах області знизився на 25% і складає 9 працівників. У 2009 році при виконанні трудових обов’язків загинуло 12 людей. Загальна кількість травмованих на підприємствах Херсонщини становить 148 осіб – на 6 більше, порівняно з 2009 роком.

Зважаючи на ці дані, в поточному році інспекторами управління посилено роботу з виявлення порушень в організації виробництва, які, за аналітичними даними, являють найбільший ризик для безпеки працівників. Серед них конструктивні недоліки засобів виробництва, порушення вимог безпеки при експлуатації обладнання, незадовільне функціонування системи управління охороною праці тощо.

Також планується введення більш жорсткого контролю за галузями, де допущено зростання виробничого травматизму: підприємствами будівництва, транспорту, хімічної промисловості та соціально-культурної сфери.

Під час засідання визначено шляхи подальшої співпраці управління Держгірпромнагляду з органами місцевої влади, наглядовими та контролюючими організаціями в окремих питаннях. Зокрема щодо незадовільного технічного стану систем водопровідно-каналізаційного господарства області; відсутності фінансування регіональної програми модернізації, ремонту та заміні ліфтів в житлових будинках, які відпрацювали нормативний термін експлуатації; реалізації та фінансування в області Регіональної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища.

Прес-центр

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS