У ДП «Миколаївський ЕТЦ» працює комісія з оцінки корупційних ризиків

20 Февраля, 2018 adminПереглядів: 530
Комісію з оцінки корупційних ризиків у роботі працівників ДП «Миколаївський ЕТЦ» створено на виконання рішення Колегії Держпраці України від 14.12.2017 р., вимог Закону України «Про запобігання корупції», Антикорупційної стратегії на 2014 – 2017 роки та Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням НАЗК.

До складу Комісії,яку очолює заступник директора Підприємства, увійшли керівники структурних підрозділів Миколаївського експертно-технічного центру Держпраці, які володіють знаннями про виробничі процеси і особливості організаційно-управлінської діяльності, у кількості 9 осіб.

На даний час членами  Комісії ідентифіковано корупційні ризики, їх чинники та можливі наслідки корупційних правопорушень, запропоновано заходи із усунення (зменшення) рівня виявлених корупційних ризиків.

 
Відповідно до плану подальшої роботи в зазначеному секторі, буде проводитись постійний моніторинг виконання заходів, направлених на усунення (зменшення) рівня виявлених корупційних ризиків та недопущення виникнення нових.

Окрім того, уповноваженою особою з питань запобігання корупції ДП «Миколаївський ЕТЦ» розроблено пам’ятки для працівників, щодо найбільш поширених корупційних проявів, з урахуванням специфіки підприємства.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS