У Херсоні двоє людей загинули при використанні «колонки-вбивці»

12 Апреля, 2012 adminПереглядів: 1553

Теруправлінням Держгірпромнагляду розпочато технічне розслідування нещасного випадку, що стався у Херсоні з двома мешканцями багатоквартирного будинку.

Тіла 30-річного чоловіка та 25-річної жінки, виявлено 11 квітня.

Серед можливих причин нещасного випадку розглядається версія отруєння чадним газом, оскільки у приміщенні кухні виявлено самовільно встановлену бездимохідну газову колонку турецького виробництва DEMRAD.

Остаточні обставини та причини нещасного випадку, а також де, коли і ким був придбаний небезпечний водонагрівач встановить комісія з технічного розслідування, створена теруправлінням Держгірпромнагляду.

Нагадаємо, використання бездимохідних  газових колонок іноземного виробництва на території нашої держави заборонено постановою Головного санітарного лікаря України, оскільки під час їх експлуатації продукти неповного згоряння потрапляють до приміщення у великій кількості і мають високу концентрацію. Експлуатація подібного газового обладнання неодноразово призводила до отруєнь людей. Тільки на Херсонщині до виходу Постанови, протягом 2008 – 2009 років сталося 9 нещасних випадків, під час користування бездимохідними водонагрівачами іноземного виробництва. При цьому постраждало 20 осіб, з них 6 – загинули.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS