У Херсоні під час використання газу в побуті загинув чоловік

29 Февраля, 2012 adminПереглядів: 1498

 

Територіальним управлінням Держгірпромнагляду розпочато технічне розслідування смертельного нещасного випадку, що стався у ніч з 27 на 28 лютого у літній кухні приватного помешкання Східного мікрорайону Херсона. Тіло постраждалого квартиронаймача, 1958 року народження, виявив вранці 28 лютого син господаря будинку.

У приміщенні, де мешкав загиблий встановлено газовий котел та газплиту.

За попередніми висновками інспекторів теруправління Держгірпромнагляду, висота приміщення не відповідає Правилам безпеки систем газопостачання України, державним будівельним нормам та проекту систем газопостачання. При цьому у будівлі відсутня припливно-витяжна вентиляція, мають місце грубі порушення в конструкції димової труби при наявності позитивного акту перевірки димовентканалів, виданого працівником ТОВ «Облгазстрой». Встановлено також факт самовільної заміни газового котла з грубими порушеннями правил безпеки систем газопостачання України.

Як з’ясувалося на початковій стадії розслідування, постраждалий увечері 27 лютого поставив на горизонтальну частину з’єднувального патрубка котла і димової труби своє взуття. Під його вагою слабка конструкція розпалася і продукти згоряння потрапляли безпосередньо до приміщення.

 

Остаточні обставини та причини нещасного випадку встановить комісія з технічного розслідування теруправління Держгірпромнагляду у Херсонській області.

 

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS