У Херсоні від ураження електрострумом загинув електромонтер

29 Декабря, 2010 adminПереглядів: 1472

Комісією управління Держгірпромнагляду розпочато спеціальне розслідування нещасного випадку, що стався 28 грудня з електромонтером ВАТ ЕК „Херсонобленерго”.

Як повідомив головний державний інспектор промислової безпеки та охорони праці Микола Наливайко, працівник мав намір оглянути комірку розподільчого пристрою трансформаторної підстанції, та визначити обсяг робіт з монтажу кабелю живлення трансформатору. Наблизившись до струмопровідних частин, які знаходились під напругою, працівник був смертельно уражений електрострумом.

На даний час відомо, що на місці нещасного випадку постраждалий був разом з іншими членами бригади електромонтерів. Роботи виконувались згідно усного розпорядження майстра кабельних мереж.

Остаточні обставини та причини нещасного випадку зсовує комісія зі спеціального розслідування управління Держгірпромнагляду.

Довідково:  Загиблий електромонтер, 1962 року народження, мав стаж роботи за фахом – 27 років. Був одружений, дітей на утриманні не мав. З початку 2010 року це перший смертельний нещасний випадок в енергетиці, пов’язаний з виробництвом. Загальна кількість постраждалих працівників галузі у поточному році складає 4 осіб.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS