У Херсоні визначено переможців відбіркового туру конкурсу „Охорона праці очима дітей”

17 Декабря, 2010 adminПереглядів: 7940

В управлінні Держгірпромнагляду відбулося засідання конкурсної комісії з визначення найкращих робіт відбіркового туру конкурсу „Охорона праці очима дітей”.

Серед літературних творів дітей старшої вікової групи найкращою визнано роботу Тихонової Євгенії, учениці Абрикосівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Цюрупинського району. У творі під назвою „Щаслива дитина – повна родина” конкурсантка акцентує увагу на необхідності виховувати культуру охорони праці з дитячих років: „Напевно, потрібно змалку формувати культуру охорони праці, в домашніх умовах дотримуватися техніки безпеки, розвивати увагу. Саме тоді здорових людей залишиться набагато більше”. Також Євгенія висвітлює тему найбільших трагедій виробничого характеру, які сталися через нехтування вимогами безпеки праці.

У молодшій віковій групі перемогу здобув учень Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №24, Ростислав Мельник з Херсона. У своєму творі-есе він підіймає тему тяжких наслідків для людини та її сім’ї, на які може обернутися звичайна недбалість на робочому місці з боку роботодавців або працівників. 11-річний Ростислав висловлює хвилювання: „… коли я виросту, чи зможу я спокійно працювати і бути впевненим у тому, що повертатимусь щодня додому втомленим, проте здоровим?”

Найкращі художні твори підготували Гусак Тетяна (Великолепетиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, 5-А клас) та Яна (середня школа №52, 7-В клас, м.Херсон). Основна тема їх малюнків стосується необхідності суворого дотримання вимог охорони праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки. Зокрема змальовано роботи в електроустановках, з посудинами, що працюють під тиском, працю газорізальників та роботи на висоті.

Роботи учасників конкурсу планується представити на тематичних виставках на базі шкіл Херсона та області.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS