У Кривому Розі керівники прес-служб Держгірпромнагляду ознайомилися з найпотужнішими підприємствами України

23 Сентября, 2013 adminПереглядів: 1223

 

За підтримки Держгірпромнагляду та з метою підвищення журналістської майстерності відбувся семінар-практикум на базі Криворізького гірничопромислового територіального управління.

 

Ініціатором заходу став Всеукраїнський науково-технічний журнал «Технополіс», який відзначив вихід свого двохсотого номера.

 

У рамках семінару фахівці прес-служб Держгірпромнагляду відвідали підприємства-гіганти гірничодобувної та металургійної промисловості Кривбасу. Зокрема, на ПАТ «Інгулецький гірничозбагачувальний комбінат» компанії «Метінвест» ознайомилися з процесом видобутку залізної руди у кар’єрі, роботою цеху технологічного водопостачання та шламового господарства, дробильної фабрики.

 

Також прес-секретарі побували на одному з найбільших металургійних підприємств України та світу – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», де ознайомилися з функціонуванням системи управління охороною праці. Вони відвідали доменну піч №8, конверторний цех сталеплавильного департаменту, в якому побачили роботу машини безперервного лиття заготовок та дрібносортового стану сортопрокатного цеху. Окрім того, взяли участь у практичних заняттях єдиного в Україні тренінгового центру, аналог якого є лише у Польщі.

 

Учасники семінару висловили вдячність за можливість практичного ознайомлення з виробничими процесами та інформаційну насиченість заходу його організаторам, зокрема, керівництву Криворізького гірничопромислового територіального управління, експертно-технічного центру, керівникам відвіданих підприємств.

 

Довідка.

 

ПАТ «ІнГЗК» - це складний промисловий комплекс, до складу якого входить 36 цехів, з них 6 основних (кар'єр, дробильна і дві збагачувальні фабрики, цехи автомобільного і залізничного транспорту) і 30 допоміжних: автотранспортний цех, що забезпечує роботу господарських і спеціальних машин; цех технічного водопостачання і шламового господарства; цех підготовки виробництва; енергетичний цех, мереж і підстанцій; технологічної диспетчеризації; ремонтно-будівельний; цех поточних і капітальних ремонтів; центральна комплексна лабораторія й інші.

 

Потужність першої черги комплексу - понад 3 млн. тонн концентрату в рік із вмістом заліза до 69%.

 

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є одним з найбільших виробників сталевого прокату в Україні, спеціалізується на виробництві довгомірного прокату, зокрема, арматури і катанки зі звичайних і низьколегованих марок сталі, також виробляє агломерат, концентрат, кокс, чавун, сталь, сортовий і фасонний прокат.

 

Діяльність ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» охоплює виробничий ланцюг від видобутку залізної руди до виготовлення готової металопродукції. В 2012 р. підприємство виробило 4,9 млн. тонн чавуну, 5,7 млн. тонн сталі та 4,9 млн. тонн прокату.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS