У Миколаївському ЕТЦ Держпраці проведено навчання за новими Правилами охорони праці під час експлуатації навантажувачів

29 Января, 2019 adminПереглядів: 309
Навчальним центром ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці» проведено навчання для працівників навчально-курсових комбінатів Херсона. Під час занять опрацьовано Правила охорони праці під час експлуатації навантажувачів, затверджені наказом Міністерства соціальної політики України від 27.08.2018 № 1220, зареєстровані в Міністерстві юстиції України 19 вересня 2018 р. за №1082/32534.
Дані Правила поширюються на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм господарювання, що займаються експлуатацією, переобладнанням, обов’язковим технічним контролем (технічним оглядом), експертним обстеженням навантажувачів, а також установлюють мінімальні вимоги безпеки до обладнання, яку роботодавець повинен підтримувати на рівні, зазначеному в цих Правилах і в інших нормативно-правових актах з охорони праці.
По завершенні навчання комісією у складі державних інспекторів ГУ Держпраці у Херсонській області було проведено перевірку знань, за результатами якої слухачі отримали відповідні посвідчення.  

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS