Укладено довгостроковий договір на обстеження підприємств газового господарства Миколаївщини

23 Ноября, 2015 adminПереглядів: 1000
Фахівці Миколаївського ЕТЦ протягом року надаватимуть експертні послуги підприємствам газового господарства Миколаївської області. Це передбачено умовами відповідного довгострокового договору. 
Зокрема комплекс робіт включає експертизу стану дотримання законодавства з питань охорони праці суб’єктів господарювання, дотримання вимог промислової безпеки під час виконання робіт та експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки; технічний огляд, випробування, експертне обстеження та технічне діагностування машин, механізмів, устаткування; проведення державного технічного огляду великовантажних та інших технологічних транспортних засобів.
Також планується проведення психофізіологічної експертизи працівників, навчання та перевірки знань працівників та посадових осіб з питань охорони праці; ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки; атестації робочих місць за умовами праці; експертизи технологічних процесів, техніки, хімічних речовин та іншої небезпечної продукції придбаних за кордоном, на відповідність їх нормативно-правовим актам з охорони праці, що чинні на території України тощо.
Ці та інші види робіт спеціалістами Миколаївського експертно-технічного центру виконуються за окремими заявками підприємства-замовника. 

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS