Відкриття Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці»

6 Ноября, 2017 adminПереглядів: 795
У вівторок, 7 листопада 2017 р., Міністерство соціальної політики України, Державна служба України з питань праці та експерти Європейського Союзу (ЄС) і Міжнародної організації праці (МОП) відкриють спільний проект «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці».

Доповідачі презентують цілі проекту, поінформують про стан реформування системи інспекції праці та заходи, що вживаються з метою наближення національного законодавства з безпеки та гігієни праці до законодавства ЄС і конвенцій МОП.

Проект сприяє реалізації Угоди про асоціацію Україна-ЄС, що набула чинності 1 вересня 2017 р., та її відповідних додатків, а також положень конвенцій МОП № 81 та № 129 про інспекцію праці, ратифікованих Україною у 2004 р.

В рамках Угоди про асоціацію надається підтримка в реалізації реформ, у тому числі політики зайнятості, ринку праці, соціального розвитку і захисту.

Конвенції МОП № 81 і 129 – стандарти, що визнані на міжнародному рівні та визначають повноваження і функції інспекцій праці. Вони відіграють ключову роль у забезпеченні повної, продуктивної та вільно обраної зайнятості, соціальної злагоди через соціальний діалог, забезпечення гідних умов праці за допомогою інструментів інспекції праці. Ці конвенції ратифіковані усіма державами-членами ЄС.

Передбачені заходи впроваджуються у співпраці з Міністерством соціальної політики і Державною службою з питань праці, аби досягти суттєвого покращення стану безпеки та гігієни праці, стандартів у сфері праці та додержання законодавства про працю.

Соціальні партнери, зважаючи на їх важливу роль, задіяні шляхом тристоронніх консультацій.

Джерело: Держпраці України

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS