Відзначено 5-річчя об’єднання Миколаївського та Херсонського експертно-технічних центрів Держгірпромнагляду

22 Июля, 2014 adminПереглядів: 989

З нагоди річниці злиття підприємств, Миколаївським експертно-технічним центром проведено урочисту нараду, у якій взяли участь представники територіальних управлінь Держгірпромнагляду у Миколаївській та Херсонській областях, а також керівництво та колектив ЕТЦ.

 

Реорганізація відбулася у липні 2009 року, у розпал фінансово-економічної кризи. На той час підприємства Херсонщини суттєво скоротили обсяги виробництва, що негативно вплинуло на роботу Херсонського ЕТЦ. Миколаївській області навпаки, вдалося втримати відносну економічну стабільність. Тож, щоб зберегти ресурсний потенціал центрів, не втратити висококваліфікованих спеціалістів та забезпечити постійну, належну підтримку державного нагляду у сфері охорони праці та промислової безпеки на території обох областей, Держгірпромнаглядом України було прийнято рішення щодо приєднання Херсонського ЕТЦ до Миколаївського центру.

 

З того часу оновлений Миколаївський експертно-технічний центр не тільки продовжував стабільно працювати, а й суттєво вдосконалив свою роботу. Зокрема відкрито нові напрямки діяльності, створено філії у Новій Каховці на Херсонщині та у Первомайську Миколаївської області, підвищено якість експертних послуг.

 

Під час наради представники територіальних управлінь Держгірпромнагляду у Миколаївській та Херсонській областях відзначили ефективність науково-технічної підтримки державного нагляду з боку фахівців експертно-технічного центру, що має значний вплив на підвищення рівня промислової безпеки на підприємствах регіону.

 

У свою чергу начальник ДП «Миколаївський ЕТЦ» Геннадій Пономарьов наголосив на необхідності подальших спільних та злагоджених зусиль колективу і керівництва ЕТЦ у впровадженні та реалізації нових напрямків діяльності, спрямованих на вдосконалення роботи підприємства та підвищення професійності його працівників.

 

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS