Виступ заступника начальника ДП «Миколаївський ЕТЦ Держгірпромнагляду» Антона Голованевського під час наради теруправління Держгірпромнагляду у Миколаївській області

3 Апреля, 2014 adminПереглядів: 1107

 

 

Державне підприємство «Миколаївський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» здійснює свою діяльність на ринку надання послуг у сфері охорони праці юридичним та фізичним особам. Послуги субєктам господарювання надаються відділами технічних експертиз та технічного діагностування та міжрегіональним навчально-консультаційним центром.

 

Для виконання поставлених завдань центр отримав в установленому порядку Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки, виданий державною Службою гірничого нагляду та промислової безпеки України  та Ліцензію господарської діяльності, пов’язану із створенням архітектури, а саме на технічний огляд,  обстеження і оцінку технічного стану будівельних конструкцій будівель, споруд та інженерних мереж, виданої державною архітектурно-будівельною інспекцією України.

 

На підставі проведеного аналізу роботи відділу технічних експертиз та технічного діагностування встановлено, що у 2013 році у порівнянні з 2012 роком:

 

зменшилась кількість проведених:

- експертиз проектної документації на 63%;

- обстежень технічного стану будівель та споруд – на 62%;

- експертиз з метою визначення  стану охорони праці та безпеки промислового виробництва під час виконання робіт підвищеної небезпеки, експлуатації машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки на 12%.

збільшилась кількість проведених:

- проведення державного технічного огляду технологічних транспортних засобів  на 28 %;

- санітарно-гігієнічних досліджень для атестації робочих місць на 32%.

- експертних обстежень машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки - на 14%.

- навчань з питань охорони праці - на 8%.

 

У складі ДП «Миколаївський ЕТЦ» функціонує Міжрегіональний навчально-консультаційний центр», який має Ліцензію Міністерства освіти і науки України на проведення професійно-технічного навчання, підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації з професій, що виконують роботи підвищеної небезпеки.

Навчально Консультаційний Центр здійснює свою діяльність на території Миколаївської та Херсонської областей, має навчальні класи у м. Миколаїв,  м. Херсон, м  Первомайськ та м.Вознесенськ Миколаївської обл.,  та м. Нова Каховка Херсонської обл.За 2013 рік навчання пройшли близько 5,5 тис осіб.

 

У складі НКЦ функціонує відділ психофізіологічної експертизи за 2013 рік психофізіологічну експертизу  пройшли близько 3.5 тис робітників, що виконують роботи з підвищеною небезпекою.

На 2014 рік  заплановано впровадження системи дистанційного навчання.

Центром отримано Свідоцтво про відповідність вимогам Регістра судноплавства України. Документом підтверджується право Центру на виконання віброакустичних вимірів та випробувань, з метою визначення відповідності судна вимогам Конвенції про працю у морському судноплавстві.

 

Окремі фахівці ЕТЦ отримали кваліфікаційні сертифікати, які засвідчують право надання висновків експертизи, щодо відповідності проектних рішень деяких об’єктів архітектури вимогам законодавства з охорони праці.

Зараз на підприємстві триває робота зі створення Органу оцінки відповідності, а також підготовка кандидатів в аудитори з оцінки відповідності продукції за технічними регламентами.

 

Також у Миколаївському ЕТЦ продовжується створення Органу з сертифікації систем управління охороною праці та промисловою безпекою на відповідність вимогам міжнародного стандарту OHSAS 18001.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS