Встановлюються причини отруєння трьох мешканців Херсона

21 Октября, 2011 adminПереглядів: 1379

Зокрема, комісією з технічного розслідування, створеною управлінням Держгірпромнагляду з’ясовується, чи пов’язаний нещасний випадок з використанням газу в побуті.

Випадок стався 19 жовтня поточного року у найманому приватному будинку, де мешкають чоловік з дружиною та їх двоє дітей 2000 та 2010 років народження. Діагноз постраждалих жінки та дітей на даний час встановлюється лікарями.

На початковій стадії розслідування виявлено, що власником будинку допущено самовільне встановлення димохідного проточного водонагрівача та побутового опалювального димохідного газового котла, при повній відсутності припливно-витяжної вентиляції (згідно Акту приймання в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта систем газопостачання та Проекту на газопостачання, з 2003 року в експлуатацію прийнято лише плиту та газовий лічильник).

Опалювальний патрубок димоходу котла з’єднаний безпосередньо з димоходом гофрованим повітроводом, який має видимі пошкодження – отвори діаметром до 15 мм, що могло спричинити вільний доступ чадного газу до приміщення. Димохід у будинку засмічений.

Також комісією встановлено, що за останні два роки працівники служб внутрішньобудинкового газового обладнання та обліку газу жодного разу не були допущені до обслуговування газопроводів та газового устаткування даного будинку.

Остаточні обставини та причини нещасного випадку буде встановлено в ході технічного розслідування управлінням Держгірпромнагляду по Херсонській області.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS