З’ясовано причини травмування працівника комбікормового заводу, що на Херсонщині

4 Февраля, 2013 adminПереглядів: 1526

Теруправлінням Держгірпромнагляду завершено спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжким наслідком, який стався з працівником ПАТ «Миронівський завод по виготовленню круп і комбікормів», що у місті Таврійськ не Херсонщині.

Випадок стався 20 грудня 2012 року у комбікормовому цеху на мікрорідинній установці СПРОУТ-МАТАДОР-МFS500, призначеній для напилення рідинними домішками комбікормів. Під час виконання оглядових робіт працівник-апаратник комбікормового виробництва потрапив рукою до ячеїстого живильника установки, внаслідок чого ячеїстим колесом механізму її було травмовано. Постраждалому ампутовано три пальці.

До обов’язків апаратника входило забезпечення безперебійної експлуатації технологічного обладнання і якісного проведення ремонтних та очисних робіт.

За даними спеціального розслідування, того дня стався збій у роботі лінії комбікормового виробництва. Апаратник приступив до очищення механізму без відключення мікрорідинної установки, не повідомивши про свої дії безпосереднього керівника. Комісія вважає, що апаратник    увів кисть правої руки до щілини між чарунковим колесом та камерою зважування, вважаючи, що таким чином зможе усунути застрягання гранул комбікорму.

Технічних причин нещасного випадку комісія зі спецрозслідування не виявила. Механізми безпеки мікрорідинної установки були у справному стані, що підтверджує висновок експертизи, проведеної фахівцями ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду».

Нещасний випадок визнано пов’язаним з виробництвом.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS