З початку року на Херсонщині сталася 1 аварія, пов’язана з використанням газу в побуті

5 Ноября, 2014 adminПереглядів: 911

Протягом 9 місяців поточного року на Херсонщині сталася 1 аварія, пов’язана з використанням газу в побуті, внаслідок якої була травмована одна людина. За аналогічний період 2013 року від необережного використання «блакитного палива» постраждали троє користувачів, двоє з них загинули.

 

Цьогорічна аварія сталася 23 січня у приватному помешканні с. Петровське Білозерського району Херсонської області. Внаслідок витоку газу із балону зі скрапленим газом, від пошкодження гумотканинного рукава, спалахнула газоповітряна суміш. В результаті 38-річна господиня будинку отримала тяжкі опіки шкіри. Минулорічні аварії також сталися  у приватних помешканнях.

 

Не зважаючи на зменшення кількості нещасних випадків, теруправління Держгірпромнагляду ще раз нагадує, що вірогідність зростання травматизму, пов’язаного з використанням газу в побуті зростає щороку, з настанням опалювального періоду. Задля убезпечення себе та своїх рідних від трагедій, спричинених вибухами або витіканням газу, користувачі повинні неухильно дотримуватись  вимог безпеки при використанні газу в побуті та експлуатації газових опалювальних приладів, вчасно перевірити стан димових і вентиляційних каналів одно- та багатоповерхових житлових будинків усіх форм власності, які використовують газове обладнання.

 

У свою чергу, аварійно-диспетчерські служби спеціалізованих підприємств газового господарства вже сьогодні мають бути готовими до роботи в зимовий період, щоб мати змогу вчасно відреагувати в момент надзвичайної ситуації.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS