З початку року на підприємствах Херсонщини постраждали 50 працівників

10 Июля, 2013 adminПереглядів: 1059

 

Рівень виробничого травматизму на підприємствах області та напрямки наглядової діяльності, щодо його подальшого зниження обговорено під час підсумкової наради територіального управління Держгірпромнагляду.

У першому півріччі виробничий травматизм у Херсонській області дещо знизився. При виконанні службових обов’язків були травмовані 50 осіб, проти 54 за 6 місяців минулого року. Загинули на робочому місці 6 людей, тоді як за відповідний період минулого року смертельні травми отримали 7 працівників.

 

Смертельні нещасні випадки трапилися внаслідок падіння транспортного засобу (автобусу), дії рухомих і таких, що обертаються, деталей обладнання, машин і механізмів, пожежі та ДТП.

 

За результатами спеціальних розслідувань, проведених теруправлінням Держгірпромнагляду, основні причини загибелі працівників у невиконанні ними вимог інструкцій з охорони праці, порушенні безпеки руху та недотриманні вимог безпеки під час експлуатації транспортного засобу.

 

Загалом кількість травмованих на виробництві збільшилася у житлово-комунальному господарстві, газовій промисловості та машинобудуванні. На підприємствах саме цих галузей посилює сьогодні контроль теруправління Держгірпромнагляду.

 

Також серед проблемних питань, на вирішенні яких зосереджує основну увагу відомство - наявність безгосподарних енергетичних об’єктів, газопроводів та споруд на них, а також відсутність в окремих випадках власників житлових будинків, через що експлуатація цих об’єктів є небезпечною. Загрозою для працівників та оточуючих також є незадовільний технічний стан систем водопровідно-каналізаційного господарства області. Крім того, у ІІ півріччі планується посилення контролю теруправління за проведенням експертних обстежень та технічних оглядів ліфтів, які відпрацювали визначений термін експлуатації, а також удосконалення роботи з соціальними партнерами та правоохоронними органами, щодо реалізації державної політики у сфері охорони праці та охорони надр.

 

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS