Заступник начальника ДП «Миколаївський ЕТЦ» Геннадій Жуков відзначив ювілей

24 Июня, 2014 adminПереглядів: 1118

23 червня заступника начальника ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» Геннадію Жукову виповнилося 65 років.

 

У 1971 році Геннадій Андрійович закінчив Калузький машинобудівний технікум. Після цього до 1994 року працював на Миколаївському суднобудівному заводі «Океан», де пройшов шлях від слюсаря до заступника головного енергетика. Не залишаючи виробництва, у 1975 році вступає на заочне відділення Первомайської філії Одеського технологічного інституту холодильної промисловості, та у 1981 році закінчує Херсонський індустріальний інститут.

 

У системі Держгірпромнагляду Геннадій Жуков з 1994 року. Працював провідним, головним державним інспектором, начальником інспекції та заступником начальника теруправління Держгірпромнагляду у Миколаївській області.

 

З 2009 року до цього часу працює на посаді заступника начальника Державного підприємства «Миколаївський ЕТЦ Держгірпромнагляду».

 

Колектив експертно-технічного центру щиро вітає ювіляра, та бажає нових професійних звершень у сфері охорони праці та промислової безпеки Миколаївської області та України в цілому.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS