Завершено розслідування смертельного нещасного випадку з екіпажем судна СМБ-40 «Генічанин»

20 Января, 2015 adminПереглядів: 947
Теруправлінням Держгірпромнагляду у Херсонській області завершено спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельними наслідками на маломірному судні МБ-40 «Генічанин», колективного підприємства «Генічеський рибколгосп «Ревхвиля». Зокрема, 7 листопада в результаті отруєння чадним газом загинув 43-річний капітан, який був офіційно працевлаштований на підприємстві та двоє рибалок, 42-х та 58-ми років, що виконували роботи за договорами підряду. 
Комісією зі спеціального розслідування з’ясовано, що 6 листопада бригада, згідно з рейсовим завданням, вийшла на промисловий вилов піленгасу в Утлюцький лиман (басейн Азовського моря). За словами рибалок, які перебували поряд з місцем промислу СМБ-40 «Генічанин», увечері судно стало на якір поблизу Бірючого острова, проте вранці не розпочало роботу. Піднявшись на борт, рибалки виявили у кубрику екіпаж без ознак життя. Працівники швидкої медичної допомоги, що прибули за викликом, констатували смерть усіх трьох постраждалих. 
Під час візуального огляду судна жодних пошкоджень його корпусу виявлено не було. Разом з тим, на борту був самовільно встановлений заборонений для такого типу суден прилад для обігріву типу «Буржуйка». На час виявлення постраждалих в опалювальному пристрої знаходилось незгоріле вугілля, у приміщенні відчувався запах продуктів горіння. Система вентиляції кубрика не функціонувала, а люк, розташований у верхній частині приміщення, на момент нещасного випадку був зачинений. 
Причини нещасного випадку комісія зі спецрозслідування вбачає у порушенні постраждалими вимог інструкцій з охорони праці, адже вони самовільно та з порушеннями встановили небезпечне опалювальне обладнання.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS