Звернення Державного підприємства «Миколаївський ЕТЦ Держпраці» до власників атракціонної техніки та відвідувачів

21 Июня, 2016 adminПереглядів: 890
З настанням оздоровчого сезону на території Миколаївської та Херсонської областей збільшилася кількість механізованих атракціонів. Ця техніка переважно розташована у місцях з масовим перебуванням людей, у тому числі, в курортних зонах. Згідно з нормативно-правовими актами, механізовані атракціони належать до машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки, а отже, можуть являти собою потенційну загрозу здоров’ю і життю відвідувачів.
Державне підприємство «Миколаївський експертно-технічний центр» звертається до власників даної техніки та нагадує про необхідність вчасного і якісного проведення експертних обстежень механізованих атракціонів, задля попередження аварійних ситуацій. Адже у разі нещасного випадку, відповідальність несе у тому числі і суб’єкт господарювання, який мав організувати безпечну експлуатацію техніки.
Відвідувачам розважальних містечок не варто забувати про основні вимоги безпечної поведінки на атракціонах. Зокрема, слід хоча б візуально переконатися у надійності кріплень, огороджень та засобів фіксації, перевірити наявність табличок з попереджувальними написами і відповідними правилами безпеки, та поводити себе згідно з цими правилами.
Довідка: замовити якісне експертне обстеження (технічне діагностування) атракціонної техніки можна за телефонами у м. Миколаїв: (0512) 58-34-17, 58-34-16; у м. Херсон: (0552) 38-13-88; 38-13-22.
  

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS