Звернення Єпископа Новокаховського і Генічеського Філарета з нагоди Дня охорони праці

23 Апреля, 2012 adminПереглядів: 1572

Дорогі брати і сестри!

Сьогодні увага суспільства знову і знову звертається до безпеки праці, знову й знову, зважаючи на сухі цифри, що ілюструють кількість людських жертв на виробництві, ми повинні задуматись над тим, що є для кожного з нас найвищою цінністю.

Віруючу людину не може не радувати, що міжнародна спільнота сприяє переведенню економіки в «Зелене» русло. Створені Богом небеса і земля, моря і все, що наповнює їх (Исх. 20.11) повинні припинити бути об’єктом нещадної експлуатації; навпаки, кожен з людей – і роботодавці, і трудівники – повинні ставитися до оточуючого середовища бережно, розуміючи, що все навколо нас – спільне багатство не тільки нинішнього, а й прийдешніх поколінь.

Однак «зелена економіка» не може бути самоціллю. Все, що відбувається у сфері економічній, повинне служити людині, захищати її, покращувати її життя, давати можливість повністю реалізовувати всі дані Богом таланти. І немає, та й не може бути таких економічних умов і обставин, заради яких могли б приноситися в жертву людські життя.

Ми розглядаємо турботу про охорону праці в загальному контексті поваги до Богоподібної людської особистості. Ми невтомно закликаємо всіх, хто має до цього відношення, сприяти тому, щоб праця була для людини безпечною. Ми молимося про благопоспішення усіх, хто оберігає життя і здоров’я кожного трудівника.

У світлі Воскресіння Христового особливо ясно уявляється важливість і цінність кожної людської особистості, адже заради кожного з людей воскрес Христос. І я, вітаючи вас, сердечно вітаю усіх з найвеличнішою подією людської історії, закликаю благословення Переможця смерті на всіх, працюючих на ниві охорони праці!

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС ХРИСТОС!

З любов’ю во Христі,

+ Філарет

Єпископ Ново каховський і Генічеський

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS