Державне підприємство "Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці"

18 Марта, 2008 adminПереглядів: 5699

ДП «Миколаївський ЕТЦ» створений у 2008 році. Державне підприємство здійснює свою діяльність переважно на ринку надання послуг у сфері охорони праці юридичним і фізичним особам. Споживачами послуг Центру є більше 4000 промислових підприємств, розташованих в Миколаївській та Херсонській областях.

Підприємство створене з метою науково-технічної підтримки державного нагляду у сфері:
- охорони праці, гігієни праці, промислової безпеки та дотримання законодавства про працю;
- проведення експертної оцінки стану безпеки промислового виробництва, технологій та об’єктів підвищеної небезпеки;
- виконання робіт та надання послуг, на які не передбачено бюджетного фінансування.

До достовірності і якості результатів робіт виконуваних організацією пред'являються вельми строгі законодавчі вимоги, оскільки від їх дотримання залежить безпека праці, здоров'я людей, охорона довкілля, економічний добробут споживача і економічна безпека держави.

ДП «Миколаївський ЕТЦ» при наданні послуг  споживачам  враховує вимоги Законів України «Про охорону праці», «Про об'єкти промислової небезпеки», державних нормативних актів з охорони праці, державних будівельних норм, державних, міждержавних і міжнародних стандартів.

Враховуючи необхідність задоволення вимог споживача за допомогою постійного надання послуг відмінної якості, в організації розроблена і впроваджена система менеджменту якості відповідно до стандарту ISO 9000:2000, IDT ДСТУ ISO 9001-2009.

Введення в дію системи менеджменту якості на основі міжнародного стандарту ISO 9001:2009 є стратегічним рішенням керівництва організації.